Kategooriad
Eripakkumised
Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL-100U5-E

Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL-100U5-E


Hind: 550.00€
KM-ta: 458.33€
Tootja: Mitsubishi Electric
Tootekood: Mitsubishi VL-100U5-E
Saadavus: Laos
Kogus:  
      Periood:
Sissemaks:
Kuumakse: 0.00 EUR

Väga efektiivne väike ventilatsioonisüsteem VL-100U5-E.  

Modernsetes uutes või renoveeritud hoonetes on väga tihe ja tihti paratamatu "haige maja" sündroom, peamiseks põhjuseks on ebapiisav ventilatsioon. Muidugi, võite alati avada aknad ja tuulutada ruume. Kuid sageli värske õhk, mis siseneb ruumidesse on külm, nii tuleb maksta palju raha uuesti sooja saamiseks. MITSUBISHI ELECTRIC on selle probleemi lahendanud - on välja töötanud väga kompaktse seina ventilatsiooniseadme, mistõttu ei ole vaja avada aknad ventileerimaks ruume. Värske õhk, mis siseneb ruumides on soojendatud väljuvast õhust, mille tulemusena väheneb kuni 80% energiat. Seina mini soojusvaheti täidab samu ülesandeid kui kanaliga soojusvaheti, aga paigaldamine on tunduvalt odavam ja lihtsam. See ventilatsioonisüsteem on mõeldud kasutamiseks eramajades, korterites, kontorites, konverentsiruumides või kusagil mujal, kus on puudulik ventilatsioon ja seda ei ole võimalik paigaldada. Optimaalne ventilatsioon ühe seadmega, tavaliselt piisab 60-100 m2 pindalale. Ventilatsiooniseadme VL-100U5 funktsioonid: Efektiivne ventilatsioon - tarnitab ruumidesse värske õhu, kõrvaldades neist rõhu õhust; Pärsib ümbritsevat müra, vaikne töö; Patenteeritud Lossnay soojusvaheti, mis toimib temperatuuri ja niiskuse vahetamiseks; Lihtsalt ja tavaliselt seinale paigaldatav, ei mingit kallist kanalisüsteemi - nii sobides ka korteritesse või majadesse, mis on juba varustatud ventilatsiooniga; Vähendab kodu kütmise või jahutamise kulusid, kokkuhoid kuni 80% energiast; Tõhus töö, nii soe kui külm õhk. Ventilatsioonisüsteemi VL-100U5-E on lihtne paigaldada hoone välisseinale, kuid see täiesti pärsib väliskeskkonnast tulenevad helisid. See ventilatsioonisüsteem on loodud nii, et Lossnay soojusvaheti liigutab sooja ja külma õhu voogusid ja spetsiaalne membraan eraldab sissetuleva ja väljamineva õhu voolamist interjööri, sisaldab ainult värsket õhku. See vähendab kulusid kodu kütmiseks.

Tehnilised omadused:

Kuigi ventilatsioonisüsteemi VL-100U5-E on väike, toimib väga tõhusalt - tsirkuleeriv õhuvool 60-105 m3/tunnis. Ja selle efektiivsus - kuni 80%. See ventilatsioonisüsteemi ei raiska energiat ja ruumi sisemuse on alati värske õhk.

Eelised:

Võrreldes eelkäijaga VL-100U-E mudeliga, uus ventilatsioonisüsteem VL-100U5-E on järgmiste uute funktsioonidega/eelistega:

  • Stiilne moderne disain;
  • Kaks õhu väljapuhumist (horisontaalselt kui vertikaalselt);
  • Lihtsam puhastus kuna korpus on võrdne, ei ole võrku;
  • Vaherõngad sisalduvad komplektis, 50 cm pikad;
  • 2 filtrisüsteemi komplektis  - puhastab siseõhu,
  • Harvemini puhastatav soojusvaheti (oli ainult 1 filter);
  • Vaikne töö – 25/37 dB
  • Madala energiatarbega režiimis – tainult 15 W ;
  • Kõrgem temperatuur vahetamise efektiivsus – 73/80 % (oli (70/77 %);
Parameetrid
Elektrivõimsus (W) 13-34
Mõõtmed (mm) KxLxS 620x265x200
Ventileeritav pind (m²) 45-80
Soojuspumbapood @ 2019WebShopperWebShopperWebShopper