Kategooriad

Mitsubishi Electric

Ventilatsiooniseade, mis tagab aastaringselt energiasäästliku õhuvahetuse!

Puudulik ventilatsioon on tänapäeval suur probleem. Valesti ehitatud ja liiga õhutihedad majad sunnivad meid tihti värske õhu saamiseks ruume tuulutama. Tuulutamisega sissetulev värske õhk on külm ning vajab soojendamist, mis omakorda on kallis. Lisaks mõjutavad sisekliimat lõhnad, radoon, hallitus ja suits. Probleemi aitab lahendada Mitsubishi Electric ventilatsiooniseade, mis ventileerib ruume suletud akendega!

Kodu sisekliimat ja tervist võivad mõjutada mitmed erinevad tegurid, näiteks lõhnad, hallitus, õietolm, radoon. Sageli on puuduliku ventilatsiooni märgiks akendele tekkiv kondensatsioonivesi. Mitsubishi Electricu ventilatsiooniseadmed parandavad sisekliimat energiatõhusalt, soojustagastuse efektiivsusega kuni 85% soojusenergiast. Seadmed on kompaktse disainiga ja sulanduvad kenasti kodusesse keskkonda ning tänu mürasummutusele töötavad väga vaikselt. Kõik selleks, et Sind mitte segada! Meie ventilatsiooniseadmed suudavad ventileerida kuni 80 m² suurust ruumi. Paigaldus on väga lihtne, ventilatsioonitorude jaoks tuleb seina sisse puurida paigaldusava. Üks ava VL-50 mudeli puhul ja kaks ava VL-100 mudeli puhul. Paigaldamine võtab aega ainult paar tundi ja osavate kätega kliendid saavad meie ventilatsiooniseadme paigaldamisega täiesti ise hakkama.

Meie väikestel ventilatsiooniseadmetel on elektripistik, tänu millele saab seadme hõlpsalt vooluvõrku ühendada ilma elektrikut kutsumata. Lisaks on meie soojustagastusega ventilatsiooniseadmed töökindlad ja pika kasutuseaga, mis annab võimaluse ventileerida ruume pika aja jooksul ilma soojust välja laskmata. Meie väikeseid ventilatsiooniseadmeid on kerge kasutada. Seadmetel on kolm funktsiooni, mida saab reguleerida lihtsa tõmbelülitiga. Üks tõmme – sisselülitamine väiksel kiirusel Kaks tõmmet – suur kiirus Kolm tõmmet – seadme väljalülitamine

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL - 50S2-E
Mitsubishi Electric ventilatsiooniseade VL-50S2-E on kompaktne ja vaikne.Tänu kõigest 15 dB müratasemele on Mitsubishi Electric VL-50 üks vaiksemaid turulolevaid ventilatsiooniseadmeid.  Ventilatsiooniseadme paigaldamine on lihtne, sest s..
Elektrivõimsus (W)4–14
Mõõtmed (mm) KxLxS522x245x168
Ventileeritav pind (m²)12-40

500.00€
KM-ta: 416.67€
Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL-100U5-E
Väga efektiivne väike ventilatsioonisüsteem Mitsubishi Electric VL-100U5-E.   Modernsetes uutes või renoveeritud hoonetes on väga tihe ja tihti paratamatu "haige maja" sündroom, peamiseks põhjuseks on ebapiisav ventilatsioon. Muidugi..
Elektrivõimsus (W)13-34
Mõõtmed (mm) KxLxS620x265x200
Ventileeritav pind (m²)45-80

550.00€
KM-ta: 458.33€
Soojuspumbapood - Soojuspumbad, Infrapunaküte, Hooldusvahendid @ 2024WebShopperWebShopperWebShopper