Kategooriad
Eripakkumised
Infrapuna küttepaneel Teploceramic TCM-RA 500 - valge

Infrapuna küttepaneel Teploceramic TCM-RA 500 - valge


Hind: 195.00€
KM-ta: 162.50€
Kuumakse al. 10.1 EUR
Tootekood: TCM-RA 500 - WHITE
Saadavus: Laos
Laos
Periood:
Sissemaks:
Kuumakse: 0.00 EUR

INFRAPUNA KÜTTEPANEEL KERAAMILISEST KIVIST TEPLOCERAMIC TCM-RA 500 VALGE

Infrapuna küttepaneel toimib nagu päike, mis soendab esemeid ning soojus liigub mööda esemeid edasi.

Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneel saab oma omaduste tõttu töötada kõrgel temperatuuril ning sellel on ka suurepärane korrosioonikindlus ja soojuse akumulatsioon. Seega on keraamiliste materjalide kasutamine kütteseadmetes täiesti loogiline ja ootuspärane. Keraamilised infrapuna küttepaneelid on raiunud niši ja konkureerivad edukalt muud tüüpi kütteseadmetega, näiteks õliradiaatoritega. Lisaks on keraamiliste küttepaneelidel mitmeid eeliseid ja pole kahtlust, et nende tootmine tulevikus ainult kasvab.

Eelised

Võrreldes elektriradiaatoriga annab infrapuna küttepaneel energiasäästu 30-40%  

Keraamiliste infrapuna küttepaneelide üks peamisi eeliseid on nende ohutus. Keraamika kõrge kuumakindlus takistab seadme ülekuumenemist või süttimist. Lisaks on TCM-RA seeria kütteseadmetes paigaldatud termostaat, mis reguleerib kütteelemendi temperatuuri. 

Väärib märkimist, et kütteelement on täielikult peidetud. Need keraamilised kütteseadmed erinevad oluliselt tavalistest spiraal- või telgiseadmetest, mis põhjustavad sageli tulekahju. Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneelid on keskkonnasõbralikud.

Kuumuskindluse omaduste tõttu ei saavuta keraamilised küttepaneelid väga kõrgeid temperatuure, mille juures siseruumides ei põletata hapnikku. Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneele saab hõlpsasti paigaldada isegi lastetubadesse, kus tuuletõmbuste vältimiseks ei taheta vahel ventilatsiooni.

Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneele saab ohutult paigaldada kõrge õhuniiskusega ruumidesse, nii et neid saab kasutada vannitubades või konkreetsetes tööstusharudes.

Tehnilised omadused

 

Köetav pind: 10 m2

Ruumi kubatuur: 25 m3

Termostaat: sisseehitatud, digitaalne

Pinnatemperatuur: 5-95 C

IP54
Mõõtmed: 
600х600х15 mm
Võimsus: 500w
Küttetüüp: infrapuna + konvektsioon
Paigaldus: seinale 

Kaal: 12kg

 

Parameetrid
Küttevõimsus (W) 500
Köetav pind (m²) 10
Soojuspumbapood - Soojuspumbad, Infrapunaküte, Hooldusvahendid @ 2024WebShopperWebShopperWebShopper