Kategooriad

Infrapuna küttepaneel

Infrapuna küttepaneelid sobivad suurepäraselt nii lisa- kui ka põhi­kütteks.

Infrapuna küttepaneelid toodavad soojust, mis on sarnane päikese poolt toodetava soojusega. Kui tavaline õli- või elektriradiaator kütab õhku, siis infrapuna küttepaneelid kütavad soojaks eluruumi seinad, laed, põrandad ja mööbli ning hakkavad sealt soojust tagasi andma. Õhk jaheneb kiiremini kui esemetes akumuleerunud soojus ja see annab energiasäästu kuni 30 - 40%. Tavalised konvektsioon radiaatorid soojendavad eelkõige õhku, soe õhk tõuseb üles ning jätab põranda jahedaks. Temperatuurierinevus lae ja põranda vahel võib ulatuda koguni seitsme kraadini. Infrapuna küttepaneel ühtlustab soojuse kogu ruumis ning kaotab külma õhuvoolu tunde aknast, välisseinalt ja põrandalt. Inimene tajub kohe naha kaudu hubast ja mahedat soojuskiirgust. Seinad, põrandad ja esemed on toas meeldivalt soojad ja kuivad. Infrapuna küttepaneel hakkab soojust andma 30 sekundi möödudes.

 

 

  

Täpsusta valikut

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Infrapuna küttepaneel Teploceramic TCM-RA 500 - valge
INFRAPUNA KÜTTEPANEEL KERAAMILISEST KIVIST TEPLOCERAMIC TCM-RA 500 VALGE Infrapuna küttepaneel toimib nagu päike, mis soendab esemeid ning soojus liigub mööda esemeid edasi. Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneel saab oma oma..
Küttevõimsus (W)500
Köetav pind (m²)10

175.00€
KM-ta: 145.83€
Infrapuna küttepaneel Teploceramic TCM-RA 500 - beež
INFRAPUNA KÜTTEPANEEL KERAAMILISEST KIVIST TEPLOCERAMIC TCM-RA 500 BEEŽ Infrapuna küttepaneel toimib nagu päike, mis soendab esemeid ning soojus liigub mööda esemeid edasi. Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneel saab oma..
Küttevõimsus (W)500
Köetav pind (m²)10

175.00€
KM-ta: 145.83€
Infrapuna küttepaneel Teploceramic TCM-RA 500 - must
INFRAPUNA KÜTTEPANEEL KERAAMILISEST KIVIST TEPLOCERAMIC TCM-RA 500, MUST Infrapuna küttepaneel toimib nagu päike, mis soendab esemeid ning soojus liigub mööda esemeid edasi. Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneel saab oma oma..
Küttevõimsus (W)500
Köetav pind (m²)10

175.00€
KM-ta: 145.83€
Soojuspumbapood @ 2021WebShopperWebShopperWebShopper