Kategooriad
Eripakkumised
Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1..
Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1..
INFRAPUNA KÜTTEPANEEL KERAAMILISEST KIVIST PRO 1000, VALGE Infr..

SOODUS
260.00€
Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1000 - valge
Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1000 - valge Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1000 - valge Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1000 - valge Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1000 - valge

Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1000 - valge


Hind: 260.00€
KM-ta: 216.67€
Tootekood: PRO-1000 WHITE
Saadavus: Eeltellimisel
Värvus:

Eeltellimisel
Periood:
Sissemaks:
Kuumakse: 0.00 EUR

INFRAPUNA KÜTTEPANEEL KERAAMILISEST KIVIST PRO 1000, VALGE

Infrapuna küttepaneel toimib nagu päike, mis soendab esemeid ning soojus liigub mööda esemeid edasi.

Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneel saab oma omaduste tõttu töötada kõrgel temperatuuril ning sellel on ka suurepärane korrosioonikindlus ja soojuse akumulatsioon. Seega on keraamiliste materjalide kasutamine kütteseadmetes täiesti loogiline ja ootuspärane. Keraamilised küttekehad on raiunud niši ja konkureerivad edukalt muud tüüpi kütteseadmetega, näiteks õliradiaatoritega. Lisaks on keraamiliste kütteelementidega seadmetel mitmeid eeliseid ja pole kahtlust, et nende tootmine tulevikus ainult kasvab.

Eelised

Keraamiliste infrapuna küttepaneelide üks peamisi eeliseid on nende ohutus. Keraamika kõrge kuumakindlus takistab seadme ülekuumenemist või süttimist. Lisaks on PRO-seeria infrapuna küttepaneelidesse paigaldatud termostaat, mis reguleerib küttepaneeli temperatuuri. Väärib märkimist, et kütteelement on täielikult peidetud.

Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneelid erinevad oluliselt tavalistest elektri - ja õliradikatest, mis põhjustavad sageli tulekahju. Infrapuna küttepaneelid on loodussõbralikumad ning energia säästlikumad, tänu nendele hoiad kokku 30% - 40% elektrit. Kuumuskindluse omaduste tõttu ei saavuta keraamilised kütteseadmed väga kõrgeid temperatuure, tänu sellele ei põletata õhuruumides hapnikku. Infrapuna küttepaneele saab hõlpsasti paigaldada ka lastetubadesse, kus tuuletõmbuste vältimiseks ei soovitata vahel ventilatsiooni.

Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneele saab ohutult paigaldada kõrge õhuniiskusega ruumidesse, nii et neid saab kasutada vannitubades või konkreetsetes tööstusharudes.

Tehnilised omadused

 

Köetav pind: 20 m2

Ruumi kubatuur: 50 m3

Termostaat: sisseehitatud, digitaalne

Pinnatemperatuur: 80c

IP33
Mõõtmed: 12
00х600х16 mm
Võimsus: 1000w
Küttetüüp: infrapuna + konvektsioon
Paigaldus: seinale 

Kaal: 20kg

Kliimaseade: jah

 

Parameetrid
Küttevõimsus (W) 1020
Köetav pind (m²) 20
Soojuspumbapood @ 2021WebShopperWebShopperWebShopper