Kategooriad
Eripakkumised
Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1..
Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 1..
INFRAPUNA KÜTTEPANEEL KERAAMILISEST KIVIST PRO 1000, VALGE Infr..

SOODUS
260.00€
Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 500 - valge
Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 500 - valge Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 500 - valge Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 500 - valge Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 500 - valge

Infrapuna küttepaneel keraamilisest kivist PRO 500 - valge


Hind: 175.00€
KM-ta: 145.83€
Tootekood: PRO 500 - WHITE
Saadavus: Eeltellimisel
Eeltellimisel
Periood:
Sissemaks:
Kuumakse: 0.00 EUR

INFRAPUNA KÜTTEPANEEL KERAAMILISEST KIVIST PRO 500, VALGE

Infrapuna küttepaneel toimib nagu päike, mis soendab esemeid ning soojus liigub mööda esemeid edasi.

Keraamilisest kivist infrapuna küttepaneel saab oma omaduste tõttu töötada kõrgel temperatuuril ning sellel on ka suurepärane korrosioonikindlus ja soojuse akumulatsioon. Seega on keraamiliste materjalide kasutamine kütteseadmetes täiesti loogiline ja ootuspärane. Keraamilised küttekehad on raiunud niši ja konkureerivad edukalt muud tüüpi kütteseadmetega, näiteks õliradiaatoritega. Lisaks on keraamiliste kütteelementidega seadmetel mitmeid eeliseid ja pole kahtlust, et nende tootmine tulevikus ainult kasvab.

 

Eelised

Keraamiliste küttekehade üks peamisi eeliseid on nende ohutus. Keraamika kõrge kuumakindlus takistab seadme ülekuumenemist või süttimist. Lisaks on PRO-seeria kütteseadmetes paigaldatud termostaat, mis reguleerib kütteelemendi temperatuuri. Väärib märkimist, et kütteelement on täielikult peidetud. Need keraamilised kütteseadmed erinevad oluliselt tavalistest spiraal- või telgiseadmetest, mis põhjustavad sageli tulekahju. Tuleb märkida, et sellised seadmed on keskkonnasõbralikud. Kuumuskindluse omaduste tõttu ei saavuta keraamilised kütteseadmed väga kõrgeid temperatuure, mille juures siseruumides ei põletata hapnikku. Selliseid seadmeid saab hõlpsasti paigaldada isegi lastetubadesse, kus tuuletõmbuste vältimiseks ei soovitata vahel ventilatsiooni. Keraamilisi seadmeid saab ohutult paigaldada kõrge õhuniiskusega ruumidesse, nii et neid saab kasutada vannitubades või konkreetsetes tööstusharudes.

Tehnilised omadused

 

Köetav pind: 10 m2

Ruumi kubatuur: 26 m3

Termostaat: sisseehitatud, digitaalne

Pinnatemperatuur: 80c

IP33
Mõõtmed: 
600х600х14 mm
Võimsus: 500w
Küttetüüp: infrapuna + konvektsioon
Paigaldus: seinale 

Kaal: 13kg

Kliimaseade: jah

 

Parameetrid
Küttevõimsus (W) 500
Köetav pind (m²) 10
Soojuspumbapood @ 2021WebShopperWebShopperWebShopper